Wedstrijdschema

Vrijdag 4 oktober 2019 THUIS/UIT
19:15 Limes DS 8 OKV DS 2 Marehal De Meern
19:45 GO ’97 DS 1 OKV DS 1 Randhorst Geldermalsen
Zaterdag 5 oktober 2019
09:00 Limes N5 3 OKV Mini’s 1 De Paperclip Utrecht
10:15 Limes MC 2 OKV Meisjes 2 De Paperclip Utrecht
12:30 Univé-LVV MC 1 OKV Meisjes 3 Wiekslag Lopik
12:30 Servia HS 3 OKV HS 1 Helsdingen Vianen
Donderdag 10 oktober 2019 beker wedstrijd
19:45 Dosko DS 2 OKV DR 1 De Stolp Stolwijk
Vrijdag 11 oktober 2019
21:15 VOC Maarssen DS 3 OKV DS 2 Bloemstede Maarssen
Zaterdag 12 oktober 2019
11:30 Irene MB 1 OKV Meisjes 1 Kees Boekehal Bilthoven
12:15 OKV Mini’1 Limes N5 3 THUIS
12:15 OKV Meisjes 2 Taurus MC 2 THUIS
12:15 OKV Meisjes 3 VOC Maarssen MC 1 THUIS
14:00 OKV DS 1 Majella DS 2 THUIS
Donderdag 17 oktober 2019 bekerwedstrijd
21:30 OKV HR 2 Taurus HR 2 THUIS
Vrijdag 18 oktober 2019
20:00 Oberon DS 1 OKV DS 1 Aetsveld Weesp
Zaterdag 19 oktober 2019
12:00 Limes MC 3 OKV Meisjes 3 De Paperclip Utrecht
13:00 VOC Maarssen N5 1 OKV Mini’s 1 Safari Maarssen
13:00 VTC Woerden HS 4 OKV HS 1 Th vd Pols Woerden
13:00 VTC Woerden MB 1 OKV Meisjes 1 Th vd Pols Woerden
Donderdag 24 oktober 2019
21:00 OKV HS 1 Bourgondië HS 2 THUIS
Vrijdag 25 oktober 2019
20:45 Vives DS 3 OKV DS 1 IJsselhal IJsselstein
Zaterdag 26 oktober 2019
12:00 Irene MB 1 OKV Meisjes 1 Kees Boekehal Bilthoven
14:30 Taurus MC 2 OKV Meisjes 2 Kruisboog Houten
Zaterdag 2 november 2019
10:30 UVV/Sphynx MC 1 OKV Meisjes 3 De Paperclip Utrecht
12:15 OKV Mini’s 1 Vives N5 1 THUIS
12:15 OKV Meisjes 2 AVV Keistad MC 2 THUIS
14:00 OKV DS 2 SVB DS 1 THUIS
14:00 OKV Meisjes 1 VTC Woerden MB 1 THUIS
16:00 OKV DS 1 Limes DS 2 THUIS
16:00 OKV HS 1 VCV HS 4 THUIS
Donderdag 7 november 2019
19:30 Switch DS 2 OKV DS 1 Nieuw Welgelegen Utrecht
Vrijdag 8 november 2019
19:30 Boni HS 1 OKV HS 1 Galgenwaard Utrecht
Zaterdag 9 november 2019
09:30 Switch Hooglanderveen MC 1 OKV Meisjes 2 Dorpshuis De Dissel Hooglanderveen
11:30 VOC Maarssen MC 1 OKV Meisjes 3 Safari Maarssen
12:00 VV Utrecht MB 3 OKV Meisjes 1 Galgenwaard Utrecht
Vrijdag 15 november 2019
19:00 Vives N5 1 OKV Mini’s 1 IJsselhal IJsselstein
Zaterdag 16 november 2019
09:00 AVV Keistad MC 2 OKV Meisjes 2 Sportcompl Amerena Amersfoort
14:00 OKV HS 1 Shot HS 3 THUIS
14:00 OKV Meisjes 1 Irene MB 1 THUIS
14:00 OKV Meisjes 3 Univé-LVV MC 1 THUIS
16:00 OKV DS 1 Sovoco DS 2 THUIS
16:30 VSTS DS 3 OKV DS 2 Sporthoeve Bodegraven
Zaterdag 23 november 2019
11:30 VOC Maarssen N5 1 OKV Mini’s 1 Safari Maarssen
12:15 OKV DS 2 VSTS DS 3 THUIS
12:15 OKV Meisjes 2 Switch Hooglanderveen MC 1 THUIS
14:00 OKV DS 1 VV Utrecht DS 8 THUIS
12:30 Taurus MC 5 OKV Meisjes 3 Kruisboog Houten
16:30 Taurus MB 3 OKV Meisjes 1 Kruisboog Houten
Zaterdag 30 november 2019
10:15 Limes MC 2 OKV Meisjes 2 De Paperclip Utrecht
14:00 OKV Mini’s 1 Vives N5 1 THUIS
14:00 OKV Meisjes 1 VV Utrecht MB 3 THUIS
14:00 OKV Meisjes 3 UVV/Sphynx MC 1 THUIS
16:00 OKV DS 2 UVV/Sphynx DS 3 THUIS
16:00 OKV HS 1 Bevoc HS 1 THUIS
20:00 VV Utrecht DS 6 OKV DS 1 Galgenwaard Utrecht
Vrijdag 6 december 2019
20:45 Vives HS 3 OKV HS 1 IJsselhal IJsselstein
Zaterdag 14 december 2019
12:15 OKV Mini’s 1 Limes N5 3 THUIS
12:15 OKV Meisjes 2 Limes MC 2 THUIS
14:00 OKV DS 2 Majella DS 4 THUIS
14:00 OKV Meisjes 1 Taurus MB 3 THUIS
14:00 OKV Meisjes 3 Taurus MC 5 THUIS
14:00 Shot DS 2 OKV DS 1 Interwey Culemborg
16:00 OKV HS 1 Bourgondië HS 2 THUIS